تماس با ما درباره ما محاسبه اقساط دریافت فرم های خام بیمه مجوزها شرکتهای طرف قرارداد خدمات صفحه اصلی
     
شرکت واسپاری سپهر پارس بر اساس تجربیات بدست آمده از تشکیل شرکتهای لیزینگ و برای تنوع بیشتر عملیات لیزینگ در زمینه های مختلف از جمله خودروسواری ، خودروکار ، تجهیزات پزشکی ، تجهیزات فرودگاهی ، شناورهای دریایی و املاک با کاربری تجاری ، مسکونی و اداری و سایر بخش های اقتصادی و با حضور متخصصان متعهد و نیز با بهره گیری ازکارشناسان مجرب تشکیل شده است.

این شرکت با سرمایه گذاری و مشارکت شرکت های سرمایه گذاری غدیر(سهامی عام) و خوارزمی(سهامی عام) به نسبت مالکیت 80 و 20 درصد در تاریخ 84/12/6 به ثبت رسیده و با سرمایه اولیه به مبلغ ده میلیارد ریال و با دریافت مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح قانونی، منجمله مجوز شماره گذاری از معاونت فنی و مهندسی راهور ناجا در تاریخ 87/7، در زمینه اعطای تسهیلات آغاز بکار نمود.

سرمایه شرکت از محل آورده غیرنقدی سهامداران به یکصد میلیارد ریال که کاملا پرداخت شده ، افزایش یافته و تغییر نام شرکت و موضوع فعالیت آن با قید عقود اجاره به شرط تملیک و فروش اقساطی به ثبت رسیده است.شرکت واسپاری سپهر پارس در تاریخ 87/9/11 موفق به اخذ مجوز فعالیت در امر واسپاری از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گردید و در تاریخ 87/9/24 مجوز شماره گذاری جدید از پلیس راهور ناجا دریافت نمود.

لازم به یادآوری است که طبق پیشنهاد فرهنگستان زبان فارسی و تصویب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، واژه ی واسپاری به عنوان برابر نهاد لیزینگ به کار می رود .


معرفی شعب شرکت (کیش ) :


شعبه شرکت واسپاری سپهر پارس ( سهامی خاص ) در منطقه آزاد کیش با مدیریت جناب آقای پیمان پیراسته در امر لیزینگ و واسپاری انواع خودروها و واردات کالاهای تجاری فعالیت دارد .
این شعبه از شرکت با کد مجوز اقتصادی 3-04007702 در بازار زیتون کیش واحد 2 اداری به فعالیت اقتصادی در زمینه ی لیزینگ می پردازد .
کلیه ی اقداماتی که در زمینه ی واسپاری در واحد کیش انجام می پذیرد همانند شعبه ی مرکزی ( تهران ) می باشد .

ترازنامه سال 85
سود و زیان سال 85

ترازنامه سال 86
سود و زیان سال 86

ترازنامه سال 87
سود و زیان سال 87